Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Rudolf Steinbüchler *

Rudolf Steinbüchler * - Umění, starožitnosti, šperky

(Linz 1901-1985 Eferding) "Damenporträt", links unten signiert und datiert Rud. Steinbüchler 1919, Bleistiftzeichnung auf Papier, Passepartoutausschnitt ca. 28 x 21 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Rudolf Steinbüchler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.09. - 01.10.2014