Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Elisabeth MERLICEK *

Elisabeth MERLICEK * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1911 - 1988) "Gailtaler Landschaft" unten rechts signiert, Rückseite mit Klebezettel, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 50 x 40 cm, alter Rahmen, beschädigt Ruf 450

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

25.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Elisabeth MERLICEK *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.09. - 25.09.2014