Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 36 V

Ernst Degasperi*

Ernst Degasperi* - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Meran 1927-2011 Wien "Krems a. d. Donau", Radierung, Plattengröße ca. 27 x 30 cm, signiert, nummeriert, datiert 1993

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

02.10.2014 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Ernst Degasperi*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 02.10.2014 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 18.09. - 01.10.2014