Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021023/0001

Künstler um 1900

Portrait, junges Mädchen mit einer Blume im Haar, Öl auf Holz bezeichnet Adams, 62 x 40 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

24.01.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 24.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 13.01. - 24.01.2018