Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 54

Tableau

Tableau - Silber

Silber 925, ca. 35 x 25 cm, 1071,9 g, seitl. Handhaben, Italienisches Beschauzeichen, Gebrauchsspurenøs1072

Expert: David Drexel David Drexel
+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

25.09.2014 - 17:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Tableau

+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Silber
Datum: 25.09.2014 - 17:00
Prohlídka: 15.09. - 25.09.2014