Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7301 +

Art Deco Buffet,

Art Deco Buffet, - Nábytek, koberce

um 1930/35, teilweise Nussholz und nussfurniert, mattiert, frontseitig zwei volle Türen, eine verglaste Tür und eine Lade, vernickelte Beschläge, 110 x 200 x 55 cm, geringe Alters- und Gebrauchsspuren. (MIN)

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

15.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Art Deco Buffet,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 15.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.09. - 15.09.2014