Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7200

Klappsessel,

Klappsessel, - Nábytek, koberce

Entwurf und Ausführung um 1900/20, Buchenbugholzgestell, nußfarben gebeizt, mit originaler Stoffbespannung, Altersspuren, schöne Patina

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

15.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Klappsessel,

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 15.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.09. - 15.09.2014