Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7200 +

Biedermeier Garderobeschrank,

Biedermeier Garderobeschrank, - Nábytek, koberce

1. H. 19. Jh., mittels Keilverbindung teilbarer Fichtenholzkorpus, nußfurn., mattiert, flache querfurn. Lisenen u. Schlagleiste, 2 Türen, prof. Kranz, 182 x 133 x 56 cm, rest., Füße u. Beschläge erg.

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

15.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Biedermeier Garderobeschrank,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 15.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.09. - 15.09.2014