Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7016

Binokulares Fernglas um 1850

Binokulares Fernglas um 1850 - Antiquitäten & Bilder

bezeichnet BAUTAIN BREVETE A PARIS, Elfenbein, Messing vergoldet; Trieb etwas beschädigt. ASA

Expert: Simon Weber-Unger Simon Weber-Unger
+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

16.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Binokulares Fernglas um 1850

+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 16.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.09. - 16.09.2014