Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-044678/0005

Diamantring zus. ca. 1 ct

Diamantring zus. ca. 1 ct - Schmuck

Weißgold 585, Brillanten, Achtkanddiamanten, tlw. im Altschliff, 6,2 g, RW 51øg6

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

25.01.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Diamantring zus. ca. 1 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 25.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.01. - 24.01.2018