Saruk 402 x 302 cm
West-Persien (Iran), um 1920/30, gebraucht, beschädigt, Flor partiell abgenützt
Expert: Christian Wiesinger
17.09.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Saruk 402 x 302 cm
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.09. - 17.09.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Switbert Lobisser
- */gestempelt - Bestand Mexiko,
- Brillant Schmuckstein Anhänger