Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Rudolf Wernicke *

Rudolf Wernicke * - Umění, starožitnosti, šperky

(Stuttgart 1898-1963 Linz) "Herrenporträt", rechts unten signiert und datiert Rudolf Wernicke Linz 23. Juni 1943, Farbkreide auf Papier, ca. 31 x 22 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Rudolf Wernicke *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.09. - 17.09.2014