Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Franz Zimmermann*

(Linz 1864-1956 Wien) "Dorfansicht", rechts unten signiert Zimmermann, Öl auf Karton, ca. 62 x 68 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Zimmermann*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.09. - 17.09.2014