Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Günther Baszel *

Günther Baszel * - Umění, starožitnosti, šperky

(Kaschau/Ungarn 1902-1973 Wien) "Landschaft", Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 43 x 56 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Günther Baszel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.09. - 17.09.2014