Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Hahn", unten signiert und datiert Kumpf Dez. 1980, nummeriert 14/200, Lithografie, mit Widmung, Blattgröße ca. 64 x 51 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
17.09.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.09. - 17.09.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 12.000,- -
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 8.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-