Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

8 Armsessel im Empire-Stil, 20. Jhdt.

8 Armsessel im Empire-Stil, 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

Holz, teilweise vergoldet, Sitz- und Lehnteile mit Seidenstoffbezug, Höhe je 99 cm, gebraucht

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.09. - 18.09.2014