Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

Künstler Anfang 20. Jh

Künstler Anfang 20. Jh - Umění a starožitnosti

Kutschenfahrt, Karikatur Tusche und Aquarell auf Papier undeutlich bezeichnet FWolny 1910, 23 x 29 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

17.09.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Künstler Anfang 20. Jh

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 06.09. - 17.09.2014