Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Künstler 19. Jh.

Künstler 19. Jh. - Umění a starožitnosti

Landschaft, figural staffiert Öl auf Leinen, 55 x 77 cm. restauriert, doubliert, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

17.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Künstler 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 06.09. - 17.09.2014