Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Künstler 20. Jh.,

Künstler 20. Jh., - Umění a starožitnosti

Äffchen auf einem Stein, Pastell, 33 x 33,5 cm. in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

17.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Künstler 20. Jh.,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 06.09. - 17.09.2014