Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Künstler 20. Jh.

Künstler 20. Jh. - Umění a starožitnosti

Männlicher Rückenakt, Rötel auf Papier, Passep. Ausschnitt 57 x 26 cm. gerahmt mehrfach eingerissen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

17.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 06.09. - 17.09.2014