Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Diamant Smaragdbrosche

Diamant Smaragdbrosche - Klenoty

Gold Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,75 ct, kleinere zus. ca. 0,35 ct, ein Demantoid 13,4 g, Steine tlw. etwas ausgeschartetøg13

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

18.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Diamant Smaragdbrosche

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 18.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.09. - 17.09.2014