Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 423

1 ovale Platte, 1 kleine Deckelkanne

1 ovale Platte, 1 kleine Deckelkanne - Umění, starožitnosti, šperky

aus Meissner Porzellan, weiß glasiert, Blumenbemalung, Länge 29 cm, Höhe der Kanne 10 cm, um 1900/1. Drittel 20. Jhdt., partiell bestoßen, brandrissig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 10.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.09. - 10.09.2014