Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 319

Ernst Fuchs *

Ernst Fuchs * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1930 geb.) "Ohne Titel", signiert, die Nr.173/200, Farbradierung, 17,5 x 15 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.09.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Ernst Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 10.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.09. - 10.09.2014