Čís. položky 260

Künstlerin 20. Jhdt. *

Künstlerin 20. Jhdt. * - Umění, starožitnosti, šperky

"Weiblicher Akt", signiert Cornelie, datiert 80, die Nr.61/200, Druckgrafik, 51,5 x 65,5 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.09.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Künstlerin 20. Jhdt. *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 10.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.09. - 10.09.2014