Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 232

Ulrich Plieschnig *

Ulrich Plieschnig * - Umění, starožitnosti, šperky

(Klagenfurt 1959 geb.) 6 Arbeiten "Ohne Titel", signiert Plieschnig, datiert 85, Pastellkreide auf Papier, 21 x 13 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ulrich Plieschnig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 10.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.09. - 10.09.2014