Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Alfred JIRASEK

Alfred JIRASEK - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Landendorf 1863 - 1931 Wien) "Gehöft im Gebirgstal" unten links signiert: A. Jirasek, Aquarell auf Papier, ca. 22,5 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt SW 360 - 450

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Alfred JIRASEK

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 11.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.09. - 11.09.2014