Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Maria M. DOGARTH *

Maria M. DOGARTH * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1951 geb.) "Bad Gastein - Wasserfall" unten rechts signiert: M. M. Dogarth, Öl auf Karton, ca. 40 x 30 cm, Passepartout, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maria M. DOGARTH *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 11.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.09. - 11.09.2014