Rudolf Ribarz
(Wien 1848-1904) Landschaft mit Wanderern, signiert, datiert und undeutlich bezeichnet Ribarz 1899, Öl auf Leinwand, 35 x 62 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
11.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Rudolf Ribarz
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.09.2014 - 15:00 |
Prohlídka: | 05.09. - 11.09.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 15.000,- -
Odhadní cena:
EUR 7.000,- do EUR 9.000,- -
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,-