Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023166/0010

Josef Yos Süssmeier

(Rohr 1896-1971 München) "Gebirgsbach im Winter", links unten signiert Yos, Gouache/Mischtechnik auf Papier, ca. 44 x 34 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

31.01.2018 - 14:31

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Josef Yos Süssmeier

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 31.01.2018 - 14:31
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Besichtigung: online