Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Franz Xaver Pieler *

Franz Xaver Pieler * - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1876-1952 Klosterneuburg) Blumenstück mit Taschenuhr, signiert F. X. Pieler, Öl auf Leinwand, 55,5 x 47,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Franz Xaver Pieler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 03.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.08. - 03.09.2014