Čís. položky 194-023103/0004

Jubiläumsmappe der Künstlergilde SalzkammergutGmunden

Jubiläumsmappe der Künstlergilde SalzkammergutGmunden - Obrazy

14 Originaldruckgrafiken mit den Künstlern Hans Babuda, Dieter R. Barth, Hans Egelkraut, Konrad Lang, Liselotte Lucheschitz, Franz Schicker (fehlt), Alarich Branberger, Herbert Fladerer, Sepp Frey, Hans Plank, Eva Wickenhauser (fehlt), Heinz Pilz, Anton Raidel und Gerhard Weigl, signiert, nummeriert 20/100, Blattgrößen ca. 51 x 65 cm und 65 x 51 cm, Mappe beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

31.01.2018 - 14:47

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 31.01.2018 - 14:47
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Exhibition: online