Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1

Martin Schongauer

Martin Schongauer - Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle u. Miniaturen

(c. 1445/1450 Colmar, Alsace -1491 Breisach upon Rhine) Christ Carrying the Cross, c. 1479, engraving, on fine laid paper, monogrammed M + S in the plate, 16,1 x 11,2 cm, the side margins trimmed within framing lines, Bartsch 16, mounted, framed, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

02.10.2014 - 17:00

Dosažená cena: **
EUR 2.750,-
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.500,-

Martin Schongauer

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle u. Miniaturen
Datum: 02.10.2014 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.09. - 02.10.2014