Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022853/0005

Peter Stopper*

(Linz 1957 geb.) 2 Bilder "An der Waldaist", "Bei Dreiegg", unten signiert und datiert P Stopper 1993, Aquarelle auf Papier, ca. 12 x 17 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

31.01.2018 - 14:59

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Peter Stopper*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 31.01.2018 - 14:59
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Besichtigung: online