Čís. položky 7301

Tibet Matte ca. 91 x 64 cm,

Tibet Matte ca. 91 x 64 cm, - Starožitnosti, Obrazy

Tibet, Anfang 20. Jh. exzellenter Zustand, ringsum mit regionalem Stoff gefasst.

Expert: Wolfgang Matschek Wolfgang Matschek
+43-1-515 60-314

teppiche@dorotheum.at

03.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Tibet Matte ca. 91 x 64 cm,

+43-1-515 60-314

teppiche@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 03.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.08. - 03.09.2014