Brillant Ring
Gold/Weißgold 585, Brillant, ca. 0,30 ct, RW 51, 5 gøg5
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
08.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillant Ring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 08.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.09. - 06.09.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Französische Steinschlosspistole
- Brillant/KulturperlenOhrsteckgehänge
- Altschliffdiamantsolitär Ring ca. 1 ct, J-K/vsi2-si1