Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 12

Brillantsolitär

Brillantsolitär - Schmuck

Gold 585, tlw. rhodiniert, Altschliffbrillant ca. 0,65 ct RW 50, 3,6 gøg4

Expert: Julie Leroux

08.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Brillantsolitär

Expert: Julie Leroux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck
Datum: 08.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 01.09. - 06.09.2014