Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Julius von BLAAS

Julius von BLAAS - Umění, starožitnosti, šperky

(Albano Laziale bei Rom 1845 -1922 Bad Hall, OÖ) "Geöffneter Holzzaun am Waldesrand (Ölskizze)" rückseitig unten rechts Nachlassstempel, Öl auf Leinwand, doubliert, 34 x 53 cm, oben verfleckt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

04.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Julius von BLAAS

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.08. - 04.09.2014