Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063797/0002 -

Hans Massmann *

(Bukarest 1887-1973 Wien) Astern, signiert Hans Massmann, Öl auf Platte, 56 x 45 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.01.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:

Hans Massmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 23.01.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.01. - 23.01.2018