Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Tabernakeltür

Tabernakeltür - Umění a starožitnosti

Holz, profiliert geschnitzter Dekor, goldfärbig gefasst Höhe 48,5 cm. bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Tabernakeltür

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 23.08. - 03.09.2014