Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063796/0008

Anton Konrad Schmidt *

(Wien 1887-1974) Sommerblumen, signiert Ant. K. Schmidt, Öl auf Leinwand, 80 x 91 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

23.01.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Anton Konrad Schmidt *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 23.01.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.01. - 23.01.2018