Čís. položky 120

OMEGA

OMEGA - Umění, starožitnosti, šperky

Damenarmbanduhr, Weißgold 750, Ankerwerk, Handaufzug, Lünette ausgefasst mit Brillanten, zusammen ca. 0,60 ct, anthrazitfärbiges Zifferblatt, Kaliber 620, Werknr. 28526890,45 g, Service wird empfohlen (Reli 191-021311/0015) øGU

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

15.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

OMEGA

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 01.09. - 15.09.2014