Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 59

Stil-Kommode

Stil-Kommode - Umění, starožitnosti, šperky

Fichtenholzkorpus, kirschfurniert, schmale flachrunde Lisenen, 3 durchgehende Laden, innen austapeziert, Messingbeschlag, Schlüssel, Furnierund Trockenschäden

Expert: Friedrich Reinbacher

15.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Stil-Kommode

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 01.09. - 15.09.2014