Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 57

Pablo Picasso *

Pablo Picasso * - Umění, starožitnosti, šperky

(Malaga 1881-1973 Mougins) "Couple", in der Platte signiert Picasso, Lithografie schwarz/Weiß nach Picasso, Nr.504 von 2000 nummerierten Exemplaren, Bildausschnitt 68,5 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

15.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Pablo Picasso *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 01.09. - 15.09.2014