Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 15

Cora Lauzil *

(Graz 1881-1945) Sommergarten, signiert Cora Lauzil, Öl auf Leinwand, 45,5 x 60,5 cm, Profilholzrahmen, Leinwand verschmutzt, mit Brandflecken

Expert: Friedrich Reinbacher

15.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Cora Lauzil *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 01.09. - 15.09.2014