Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 204

Othmar Eder *

(Kufstein 1955 geb.) Prappernitzen-Nitzen, signiert, datiert und betitelt unten links: O. Eder (19)85, Bleistift/Aquarell auf Papier, sichtbare Bildgröße ca. 59 x 83 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 500

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

01.03.2018 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:

Othmar Eder *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy 20. století
Datum: 01.03.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.02. - 01.03.2018