Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062427/0001

Ignaz Dorn

(Wien 1822-1869) Fabrik im Voralpenland, signiert und datiert I. Dorn 1866, Aquarell auf Papier, 37 x 53 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

23.01.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Ignaz Dorn

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Saisoneröffnung
Datum: 23.01.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.01. - 23.01.2018