Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Josef Fischnaller *

Josef Fischnaller * - Umění, starožitnosti, šperky

(Pfeffersberg/Südtirol 1927- 2006 Linz) 3 Blätter "Harlekin, Bindermichl, St. Michael", rechts unten signiert und datiert Josef Fischnaller (19)95/81, Linolschnitte in Farbe, Blattgrößen ca. 43 x 30 cm, 36 x 49 cm und 37 x 50 cm, 1 Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Josef Fischnaller *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.08. - 03.09.2014