Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059658/0005

Arthur Tölgyessy

(Szeged 1853-1920 Budapest) Enten am Fluss, undeutlich signiert Tölgyessy A., Öl auf Holz, 33 x 26,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.01.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:

Arthur Tölgyessy

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Saisoneröffnung
Datum: 23.01.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.01. - 23.01.2018