Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 57 -

Josef Meng *

(Heideck 1887-1974 Kufstein) Totenkirchl (Wilder Kaiser) signiert, mit Ortsangabe und datiert unten links: Meng, Kufstein, 1952, rückseitig mit Atelierstempel, handschriftlicher Widmung und betitelt, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 54,5 x 54,5 cm, beschädigter Rahmen Ruf 600

Expert: Richard Krautgartner

01.03.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 2.731,-
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:

Josef Meng *

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Malerei des 20. Jahrhunderts
Datum: 01.03.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.02. - 01.03.2018

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)