Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Russische Ikone Ende 19. Jh.

Russische Ikone Ende 19. Jh. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Christus Pantokrator", Öldruck auf Holz, Metalloklad, ca. 31 x 27 cm, etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.09.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:

Russische Ikone Ende 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.08. - 03.09.2014